Donice na zamówienie

Poza donicami dostępnymi w naszej standardowej ofercie realizujemy zamówienia indywidualne. Oferujemy możliwość zmiany wymiaru i koloru donic. Jesteśmy też otwarci na tworzenie produktów spoza oferty według indywidualnych pomysłów Klientów.

WYBÓR W ZAKRESIE KOLORU

W standardzie nasze drewniane donice dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych:
– naturalny kolor drewna
– antracyt (wkrótce w ofercie)

Jeżeli zapragniesz donic w innym kolorze niż dostępny w sklepie, wykonamy je specjalnie dla Ciebie. Minimalna ilość donic na zamówienie w specjalnym kolorze to 4 sztuki.

Oferujemy Państwu do wyboru trzy formy wykończenia donic:
powłoka olejowa marki OSMO (w naturalnym kolorze drewna lub wybarwiona)
impregnat lazurujący Remmers, powłoka klasy premium do drewna stosowanego na zewnątrz
farba do drewna Tikkurila (do wyboru 40 kolorów z palety RAL)

Służymy doradztwem w zakresie wyboru powłoki.

DONICE MIEJSKIE I FIRMOWE

Donice to sposób na ożywienie miejskich przestrzeni, parków, placów, ulic, promenad i centrów handlowych. Stanowią też przykuwającą wzrok ozdobę przed wejściem do budynków.

W ramach naszych usług oferujemy możliwość wykonania donic o dużych gabarytach (np. 100×100 cm), w tym donic ulicznych, parkowych i donic firmowych. Wyglądem nawiązują one do stylistyki drewnianych donic dostępnych w naszym sklepie (nowoczesne wzornictwo, geometryczna bryła i gładkie powierzchnie bez widocznych złączeń). Z uwagi na ich wielkość i wagę konstrukcja donic oparta jest na stalowym szkielecie i wkładzie z blachy ocynkowanej.

Nasza oferta obejmuje też popularne w aranżacjach przestrzeni miejskich i komercyjnych DONICE BETONOWE. To produkty wykonane z betonu architektonicznego, niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

DONICE DO RESTAURACJI NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Jesteśmy też otwarci na zlecenia od osób prowadzących restauracje. Drewniane donice i podłużne parkany dzielące i odgradzające przestrzeń doskonale nadają się do zastosowania w takich miejscach jak zewnętrzne ogródki restauracyjne i kawiarniane. Wyjmowane wkłady umożliwiają swobodne przekładanie roślin między donicami i tworzenie różnorodnych kompozycji kwiatowych.

OD KONTAKTU DO REALIZACJI

Przed realizacją projektów indywidualnych omawiamy wszystkie szczegóły mailowo lub telefonicznie. Ustalamy kwestie dotyczące wymiarów produktu, rodzaju drewna, kolorystyki i wyboru powłoki kryjącej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń: +48 691 456 582 lub napisz: sklep@all4garden.pl.

Przy zamówieniu donic o wymiarach niestandardowych koszty transportu wyceniane są indywidualnie.

Donice na zamówienie jako produkty wykonane na indywidualne życzenie Klienta, zgodnie z prawem nie podlegają prawu zwrotu. Prosimy o przemyślane zakupy.

WYBRANE REALIZACJE