Dostawa i płatności

Jak wysyłamy Państwa zamówienie?

Donice ogrodowe drewniane i drewniane schowki na śmietnik dostarczane są w stanie zmontowanym za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich. Chcemy w ten sposób zaoszczędzić Państwu stresu związanego z montażem.

Wszystkie nasze produkty przed wysyłką są dokładnie sprawdzane oraz solidnie zapakowane na czas dostawy. Ponadto każda przesyłka jest ubezpieczona na czas transportu do Klienta.

Produkty wielkogabarytowe takie jak drewniane schowki na śmietnik dostarczane są na paletach.

Czas realizacji zamówienia

Czas dostawy zamówionego produktu zależy od wybranej formy płatności i sposobu dostawy. Zamówienie realizujemy po zaksięgowaniu wpływu środków pieniężnych.

W naszym sklepie znajdziesz produkty będące na stanie w naszym magazynie oraz dostępne na zamówienie. Niektóre z nich wymagają od nas wcześniejszego zmontowania i sprawdzenia przed wysyłką. W związku z tym stosujemy trzy statusy dostępności:

  • W magazynie – wysyłka 1-2 dni robocze
    Produkty oznaczone tym statusem wysyłamy w ciągu 48h od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. W przypadku jakichkolwiek opóźnień, niezwłocznie kontaktujemy się z Klientem.
  • W magazynie – wysyłka 3-4 dni robocze
    Produkty oznaczone statusem: „Wysyłka 3-4 dni robocze” wymagają z naszej strony zmontowania produktu i sprawdzenia przed wysyłką. Dotyczy to w głównej mierze drewnianych schowków ogrodowych.

  • Produkt dostępny na zamówienie
    Produkty oznaczone tym statusem realizujemy na zamówienie Klienta w ciągu 1-2 tygodni. Przed złożeniem zamówienia, w celu dokładnego określenia czasu realizacji, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Koszty dostawy

Donice ogrodowe drewniane:
     29,90 zł: dostawa po wpłacie na konto
     39,90 zł: dostawa za pobraniem

Dla zamówień powyżej 1000 zł dostawa gratis.

Donice z pergolą:
    89,90 zł: dostawa po wpłacie na konto (produkt wysyłany na palecie)
    99,90 zł: dostawa za pobranie (produkt wysyłany na palecie)

Dla zamówień powyżej 1000 zł dostawa gratis.

Sposoby płatności

W naszym sklepie możesz wybrać spośród następujących sposobów płatności:

1. Szybkie płatności online w systemie Przelewy 24 – płatność kartą, przelew bankowy
Wybierając tę metodę płatności po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24. Umożliwia on dokonanie płatności natychmiastowym przelewem z banku lub przy użyciu karty płatniczej.

Aby skorzystać z tej formy płatności przy składaniu zamówienia należy zaznaczyć opcję Kurier DHL (płatne z góry) i Przelewy24.

2. Bezpośredni przelew na nasze konto
Zamówienie trafi do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. W celu szybszej realizacji zamówienia mogą Państwo przesłać nam potwierdzenie wpłaty na adres e-mail: sklep@all4garden.pl. O wysłaniu paczki poinformujemy osobnym mailem.

Numer rachunku bankowego do wpłaty:
93 1600 1462 1882 5086 6000 0001 (BNP Paribas)

Aby skorzystać z tej formy płatności przy składaniu zamówienia należy zaznaczyć opcję Kurier DHL (płatne z góry) i Przelew bankowy.

3. Gotówką przy odbiorze – płatność u kuriera
Aby należność za zakupy uiścić gotówką przy odbiorze przesyłki, jako formę dostawy należy wybrać przesyłkę kurierską pobraniową Kurier DHL (za pobraniem).

Faktury VAT i paragony

Na wszystkie towary zakupione w naszym sklepie internetowym wystawiamy dowody zakupu w postaci paragonu fiskalnego lub faktury VAT.
W przypadku chęci otrzymania faktury VAT należy wypełnić odpowiednie pola formularza podczas składania zamówienia.