donice ogrodowe drewniane

Donice ogrodowe drewniane

Na taras i do ogrodu

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Donice ogrodowe drewniane z wyjmowanym wkładem ułatwiającym sadzenie i przenoszenie roślin. Dostępne w różnych wymiarach na taras i do ogrodu. W pełni zmontowane i zabezpieczone wysokiej jakości olejem do ochrony drewna marki OSMO.

Posadź swoje ulubione kwiaty, drzewa, krzewy i trawy ozdobne w nowoczesnych, drewnianych donicach ogrodowych. Ich modułowa konstrukcja i wyjmowane wkłady stwarzają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Twórz ciekawe, przyciągające wzrok kompozycje kwiatowe. Przekładaj rośliny między drewnianymi donicami i przenoś w dowolny zakątek ogrodu.

699.00  (z VAT)

Wykonana z drewna olchowego, stylowa i trwała donica na kwiaty. Ustawiona symetrycznie po obu stronach drzwi wejściowych ożywi przestrzeń przed domem. Sprawdzi się także jako donica balkonowa. Zabezpieczona olejową powłoką do ochrony drewna renomowanej marki OSMO charakteryzuje się dużą odpornością na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Zobacz produkt
799.00  (z VAT)

Donica z wkładem ułatwiającym sadzenie i przenoszenie roślin to produkt wysokiej jakości, wykonany z drewna olchowego. Stanowi piękną oprawę dla kwiatów, traw i krzewów ozdobnych. Ożywia i ociepla tarasową przestrzeń wyróżniając się na tle jasnych i szarych elewacji. Doskonale komponuje się z cegłą, kamienieniem oraz szklanymi i metalowymi elementami.

Zobacz produkt
1,099.00  (z VAT)

Posadź swoje ulubione drzewo w dużej drewnianej donicy tarasowej. Zachwyć rodzinę i swoich przyjaciół piękną aranżacją letniego salonu. Duże rozmiary nadają donicy reprezentacyjny wygląd, a jej smukła drewniana konstrukcja charakteryzuje się lekkością wykonania. Donica tarasowa wyposażona jest w solidny wkład z wygodnymi uchwytami do łatwego przenoszenia roślin.

Zobacz produkt
1,149.00  (z VAT)

Idealna do kompozycji kwietnych z roślinami o dekoracyjnych, zwisających pędach. Nie zabiera zbyt dużo miejsca. Postawiona na wyeksponowanym stanowisku będzie wzbudzać podziw swym wyglądem. Donica drewniana wysoka sprawdzi się na tarasie, balkonie i przed domem jako element otoczenia posesji.

Zobacz produkt
1,799.00  (z VAT)

Idealna, by odgrodzić strefę wypoczynkową od pozostałej części ogrodu, a także osłonić się przed niepożądanymi spojrzeniami. Drewniana donica z pergolą jest starannie wykonana, zaś naturalne piękno drzewa olchowego sprawia, że wygląda elegancko zarówno od frontu, jak i od tyłu. Wysoka kratka pozwala na posadzenie wyższych roślin lub pnączy.

Zobacz produkt

Donice ogrodowe drewniane

Zachwyć rodzinę i swoich przyjaciół stylowo urządzonym tarasem ozdobionym drewnianymi donicami ogrodowymi. Ujęty w prostej formie ponadczasowy urok drewnianych powierzchni podkreśli piękno Twoich ulubionych roślin niezależnie od aranżacji i zmieniającej się mody.

Geometryczna bryła i gładkie powierzchnie bez widocznych złączeń nadają donicom nowoczesny charakter, a ścięte pod skosem deski na krawędziach donicy stanowią wyróżniający się akcent dekoracyjny.

Najwyższa jakość w każdym rozmiarze

Dzięki różnym rozmiarom i wysokościom bez trudu dopasujesz donice do własnej przestrzeni ogrodowej, bez względu na to czy jest to przestronny taras, patio, loggia czy niewielki balkon.

Donice możesz zestawiać w pary lub większe grupy dzieląc przestrzeń na strefy. Dobrze wyglądają też pojedynczo jako wyróżniający się element architektury ogrodowej.

Wyjmowany wkład na rośliny

Każda z naszych drewnianych donic ogrodowych wyposażona jest w wewnętrzny wkład ułatwiający sadzenie i przenoszenie roślin. Można go swobodnie wyjmować i przekładać pomiędzy donicami. Daje to szerokie możliwości tworzenia roślinnych aranżacji. Wyjmowany wkład spełnia też funkcję ochronną zabezpieczając donicę przed bezpośrednią stycznością z ziemią.

Skuteczna ochrona i naturalny wygląd drewna

Donice ogrodowe wykonane są z drewna olchowego i zabezpieczone wysokiej jakości olejem do drewna renomowanej firmy OSMO , który podkreśla i zachowuje naturalny wygląd drewna. Zapewnia też skuteczną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i promieniami UV.

Do produkcji naszych drewnianych donic ogrodowych wybieramy drzewo odpowiednio wysuszone, w pierwszej klasie jakości.

Solidna i trwała konstrukcja

Do montażu drewnianych donic ogrodowych użyliśmy odpornych na korozję wkrętów ze stali nierdzewnej, montowanych od środka, tak by ich zewnętrzne powierzchnie pozostały gładkie, bez śladów złączeń.

Produkt w pełni zmontowany

Chcąc zaoszczędzić Klientom stresu związanego z montażem, nasze drewniane donice dostarczamy w pełni zmontowane i gotowe do użycia zaraz po rozpakowaniu.

Dlaczego warto kupić nasze drewniane donice ogrodowe

Dzięki naszym drewnianym donicom z wyjmowanymi wkładami stworzysz ciekawe kompozycje i wyeksponujesz piękno swoich ulubionych roślin. Będą zdobiły taras i reprezentacyjne miejsca w ogrodzie przez cały rok.
  • nowoczesne wzornictwo
  • wysoka jakość i estetyka wykonania
  • naturalny wygląd drewna
  • brak widocznych złączeń
  • modułowa konstrukcja i różne wymiary
  • wyjmowany wkład na rośliny
  • drewno zabezpieczone olejową powłoką marki OSMO
  • solidna konstrukcja
  • odporne na korozję wkręty ze stali nierdzewnej
  • produkt w pełni zmontowany

DONICE OGRODOWE DREWNIANE NA ZDJĘCIACH