Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Masz piękny, zadbany ogród, którego wygląd zaburza nieprzyjemny widok zewnętrznych pojemników na odpady. Nadszedł czas, aby zainwestować w wysokiej jakości drewniany schowek ogrodowy na śmietnik, który odmieni przestrzeń przed domem wzbogacając ją o atrakcyjny element małej architektury ogrodowej. Dzięki drewnianym schowkom zachowasz łatwy dostęp do pojemników na śmieci pozostawiając je poza zasięgiem wzroku.

Nowoczesna zabudowa śmietnika

Drewniane schowki do przechowywania pojemników na odpady wyróżnia nowoczesne wzornictwo oraz trwała i solidna konstrukcja z drewna olchowego i elementów ze stali nierdzewnej. Przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych chroni deski powłoka olejowa renomowanej marki OSMO. Nasza drewniana zabudowa śmietnika posiada też wysokie walory użytkowe. Otwieranie i zamykanie pokrywy schowka wspierane jest przez podnośniki gazowe. Dzięki czemu dzieci i osoby starsze nie będą miały problemu z uniesieniem klapy.

Drewniane schowki ogrodowe na śmietnik

Obudowa śmietnika drewniana 120 l

Wysokiej jakości drewniana obudowa śmietnika. Ukryje przed wzrokiem gości i samych domowników nieprzyjemny widok zewnętrznych pojemników na odpady stając się wyróżniającym elementem architektury ogrodowej zdobiącym przestrzeń przed domem. Obudowa śmietnika wyposażona jest w podnośniki gazowe ułatwiające otwieranie i zamykanie pokrywy schowka.

Zobacz produkt

Drewniane schowki ogrodowe na śmietnik

Obudowa kosza na śmieci drewniana 240 l

Odmień przestrzeń przed domem zasłaniając brzydki widok plastikowych pojemników do segregacji odpadów. Drewniana obudowa kosza na śmieci to produkt wysokiej jakości wykonany z drewna olchowego i elementów ze stali nierdzewnej. Otwieranie i zamykanie pokrywy schowka na śmietnik wpierają podnośniki gazowe.

Zobacz produkt

Drewniane schowki ogrodowe na śmietnik

W Twoim ogrodzie nie musi straszyć widok zewnętrznych pojemników do segregacji odpadów. Zakryjesz go dzięki drewnianym schowkom ogrodowym na śmietnik sprawiając, że przestrzeń przed domem stanie się wizytówką całej posesji.

Drewniany schowek ogrodowy na śmietnik to propozycja dla osób ceniących nowoczesne wzornictwo i ponadczasowy urok drewnianych powierzchni. Jego estetyka z łatwością wkomponuje się w otoczenie każdego ogrodu podkreślając jego charakter. Wyróżniający się akcent dekoracyjny stanowią wykonane ze stali nierdzewnej metalowe stopki podtrzymujące pokrywę oraz ścięte pod skosem deski na krawędziach schowka.

Łatwy dostęp i funkcjonalność

Otwieranie i zamykanie pokrywy drewnianego schowka wspierane jest przez podnośniki gazowe. Rozwiązanie to zapewnia wygodny dostęp do pojemnika na odpady podczas wyrzucania śmieci. Dzięki połączeniu z metalowym łańcuchem wraz z uniesieniem pokrywy schowka podnosi się też klapa plastikowego kubła. Otwierany i zamykany na zasuwkę front schowka z uchwytem ze stali nierdzewnej pozwala na wygodne wystawienie pojemnika na czas wywozu śmieci.

Dzięki modułowej konstrukcji istnieje możliwość łatwej rozbudowy schowka o kolejne drewniane obudowy na śmieci. Ustawione w rzędzie staną się atrakcyjnym elementem małej architektury ogrodowej stanowiącym oparcie dla roślinnych kompozycji. Zestawione razem mogą też pełnić rolę dzielącego przestrzeń parawanu.

Skuteczna ochrona i naturalny wygląd drewna

Drewniane schowki ogrodowe na śmietnik wykonane są z drewna olchowego i zabezpieczone wysokiej jakości olejem do drewna renomowanej marki OSMO, który podkreśla i zachowuje naturalny wygląd drewna. Zapewnia też skuteczną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i promieniami UV.

Do produkcji naszych drewnianych schowków wybieramy drzewo odpowiednio wysuszone, w pierwszej klasie jakości.

Solidna i trwała konstrukcja

Schowek ogrodowy na śmietnik usadowiony jest na dwóch płaskownikach ze stali nierdzewnej, które wzmacniają całą konstrukcję i zabezpieczają elementy drewniane przed bezpośrednią stycznością z ziemią.

Do montażu drewnianych schowków ogrodowych użyliśmy odpornych na korozję wkrętów ze stali nierdzewnej, montowanych od środka, tak by ich zewnętrzne powierzchnie pozostały gładkie, bez śladów złączeń.

Produkt w pełni zmontowany

Chcąc zaoszczędzić Klientom stresu związanego z montażem, nasze drewniane schowki ogrodowe na śmietnik dostarczamy w pełni zmontowane i gotowe do użycia zaraz po rozpakowaniu.