Donice betonowe

Z betonu architektonicznego

Wyświetlanie 1–6 z 8 wyników

Donice betonowe to doskonały wybór na taras, do ogrodu i przestrzeni miejskiej. Sprawdzą się także w pomieszczeniach zamkniętych: domach, biurach czy hotelach. Wykonane z betonu architektonicznego, niezwykle trwałego surowca zbrojonego włóknem szklanym. To produkt wysokiej jakości, wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Niepowtarzalność i piękno betonowych powierzchni znakomicie współgra z żywą zielenią wprowadzając do ogrodu pożądany efekt kontrastu. Nasadzenia roślin wykonasz bezpośrednio bez dodatkowej izolacji. Donice betonowe są szczelne, a ich ścianki zabezpieczone środkiem hydrofobowym. Dzięki impregnacji nie wchłaniają wilgoci i są łatwe w utrzymaniu czystości.

405.90  (z VAT)

Donica betonowa kwadratowa serii BOX o wymiarach 45x45x45 cm. Prosta forma i geometryczne kształty znakomicie współgrają z szarością betonowych powierzchni stanowiąc piękną oprawę dla kwiatów i traw ozdobnych. Trwała i niepodatna na uszkodzenia mechaniczne.

Zobacz produkt
430.50  (z VAT)

Donica kolumnowa z betonu architektonicznego o wysokości 93 cm. Jej smukła linia dopełni charakter każdego wnętrza. Pasuje zarówno do stylowego salonu, jak i do nowoczesnego ogrodu. Znakomicie nadaje się do zastosowania w przestrzeniach komercyjnych.

Zobacz produkt
738.00  (z VAT)

Donica betonowa wysoka wykonana z betonu architektonicznego. Stylowa ozdoba domów, tarasów i ogrodów. Polecana w aranżacji wnętrz obiektów komercyjnych: hoteli, restauracji i lokali usługowych oraz jako element dekoracyjny przed budynkami.

Zobacz produkt
738.00  (z VAT)

Donice betonowe prostokątne serii BOX. Szczególnie polecane do aranżacji miejskich przestrzeni i domowych ogrodów. To solidne i pojemne donice wykonane z betonu architektonicznego. Odporne na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe działanie warunków atmosferycznych.

Zobacz produkt
799.50  (z VAT)

Donica ogrodowa betonowa serii BLOCK o wymiarach 60x60x60 cm. Sprawdzi się zarówno w małym jak i dużym ogrodzie. Można w niej bezpiecznie posadzić mniejsze drzewo. Dzięki impregnacji betonowe ścianki donicy nie są podatne na wilgoć.

Zobacz produkt
984.00  (z VAT)

Donica podłużna z betonu architektonicznego wzbogaci aranżacje przestrzeni ogrodowej umożliwiając dzielenie jej na strefy. Świetnie sprawdzi się też w ogródkach restauracyjnych, hotelach i jako element małej architektury miejskiej.

Zobacz produkt

Donice betonowe

Donice betonowe z betonu architektonicznego

Donice betonowe stanowią nieodłączny element aranżacji nowoczesnych ogrodów. Połączenie betonu z zielenią daje niesamowite efekty. Sięgnij zatem po swoje ulubione gatunki roślin i postaw donice betonowe przed domem. Wykorzystaj piękno betonowych powierzchni i stwórz na tarasie świetnie zaprojektowaną oazę, która zachwyci Twoich najbliższych i przyjaciół.

Najwyższa jakość w każdym rozmiarze

Donice betonowe dostępne są w różnych kształtach (kwadratowe, prostokątne, okrągłe) i rozmiarach oraz w trzech podstawowych kolorach: naturalnie szarym, białym i grafitowym. Jako bryły wolnostojące o prostej geometrycznej konstrukcji stwarzają możliwość dowolnego ich łączenia lub ustawienia osobno. Doskonale sprawdzają się przy aranżacji dużych ogrodów, a także na posesjach gdzie przestrzeń jest mocno ograniczona.

Donice z betonu architektonicznego

Donice betonowe wykonane są z betonu architektonicznego GRC zbrojonego włóknem szklanym. Surowiec ten charakteryzuje się bardzo wysokimi parametrami wytrzymałościowymi i trwałością. W porównaniu do tradycyjnego betonu produkowane elementy mogą mieć dużo cieńszą ściankę, co powoduje, że produkty są lżejsze, nie ustępując przy tym wytrzymałością, która jest co najmniej dwukrotnie większa, względem standardowego betonu.

Łatwe w utrzymaniu czystości

Ścianki donic betonowych pokryte są środkiem hydrofobowym. Impregnacja zabezpiecza donice przed wchłanianiem wody, która skrapla się na jej powierzchni. Dzięki temu łatwo ją z niej usunąć i utrzymać donicę w czystości. Zabezpieczająca powłoka chroni betonowe powierzchnie przed wchłanianiem wilgoci z podłoża i zapobiega powstawaniu plam i przebarwień.

Donice betonowe na lata

Dzięki zaawansowanej technologii produkcji donice betonowe wyróżniają się niezwykle wysoką trwałością. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. To produkt wysokiej jakości, który posłuży Ci przez długie lata.