Donice betonowe na zamówienie

Dostępne w naszej ofercie donice z betonu architektonicznego możemy dostosować pod odpowiedni wymiar zmieniając ich wysokość, szerokość i długość lub stworzyć zupełnie nowy projekt. Jeśli masz swój pomysł, skontaktuj się z nami. Wspólnie postaramy się spełnić Twoją wizję!

Donice betonowe na wymiar to gwarancja przemyślanej aranżacji ogrodu. Decydując się na takie rozwiązanie otrzymasz dokładnie to, czego oczekujesz. Dopasujesz donice do swoich potrzeb i konkretnej przestrzeni.

Jak tworzymy donice betonowe na wymiar?

W produkcji donic używamy betonu architektonicznego zbrojonego włóknem szklanym, który jest materiałem praktycznym i bardzo wytrzymałym. Odpornym na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe warunki atmosferyczne.

Donice można zamówić w trzech podstawowych kolorach: naturalnie szarym, grafitowym i białym. Mieszanka betonowa barwiona jest w masie (niemalowana) i odlewana ręcznie.

Donice impregnujemy środkiem hydrofobowym, który zapobiega wchłanianiu wody i zabezpiecza przed powstawaniem plam i przebarwień.

Zapraszamy do kontaktu

Przed realizacją projektów indywidualnych omawiamy wszystkie szczegóły mailowo lub telefonicznie. Ustalamy kwestie dotyczące wymiarów produktu i kolorystyki.

W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń: +48 691 456 582 lub napisz: sklep@all4garden.pl.

Przy zamówieniu donic o wymiarach niestandardowych koszty transportu wyceniane są indywidualnie.

Donice betonowe na wymiar jako produkty wykonane na indywidualne zamówienie Klienta, zgodnie z prawem nie podlegają prawu zwrotu. Prosimy o przemyślane zakupy.